Logo vinopol.cz
Bazénové plachty

Bezpečnostní fólie:

 

Ideální ekonomické řešení celoročního zakrytí bazénu. Plachta je vyrobena z plátna se speciální ochrannou vrstvou. Dodává se v různobarevném provedení.

Bezpečnostní bazénová plachta je konstruována tak, aby ochránila Vás, Vaše děti a domácí mazlíčky před pádem do bazénu po celý rok. Je posouzena z hlediska únosnosti nahodilého břemene, tj. dospělé osoby o hmotnosti 85 kg a rovnoměrného zatížení sněhovou pokrývkou do výše 15 cm. Konstrukční systém s použitím hliníkových trubek o průměru 50 mm a síle stěny 3 mm byl posouzen pro osovou vzdálenost nosné konstrukce 1500 mm pro šířku bazénů 4.0m, 5.0m, 6.0m. Z bezpečnostního hlediska je plachta určena k ochraně před náhlým pádem do bazénu. Není však určena jako pochozí plocha.

Plachta je vyrobena z vysoce kvalitní PVC fólie, pevnost plachty je dosažena použitím vnitřní zpevňující struktury.
Kotví se do podbetonované dlažby. V čelních krátkých stranách má plachta bezpečnostní kotvení, po bočních dlouhých stranách má kotvení, které je určeno k zajištění plachty mimo koupací sezónu, při nepřízni počasí apod.

Plachta se stáčí pomocí ruční stáčecí kliky, po stočení zůstává stočená na okraji bazénu. Roztahuje se pomocí čelního pásu.

 

 

 

Solární fólie:

Solární plachta ohřívá vodu, udržuje její teplotu a částečně chrání proti spadu nečistot.

Solární plachta je vyrobena z bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty. Plave na hladině vody bublinkami dolů. Slouží ke zvýšení teploty vody v bazénu.

Přes noc zamezuje teplotním ztrátám, a tím udržuje vodu při stálé teplotě. Dále zabraňuje odpařování chemických prostředků a taktéž spadu nečistot do bazénu.

(Tato fólie není pochozí!)

 

Reference

Galerie realizacíbazénů a zastřešení

Fotogalerie bazenu a zastřešení
Konfigurace bazénu

Nakonfigurujte si vlastní bazén

Naše výroba je zakázková, tudíž můžeme vyrobit bazén dle Vašich požadavků.

Jsme schopni vyrobit bazén hranatý, oválný, kruhový, různých barev, rozměrů a hloubek.

Spočítejte si cenu
Spočítejte si cenu