Logo vinopol.cz
Bazény

Naše nabídka bazénů a příslušenství

Nabízíme několik standardních rozměrů bazénů v základním obdélníkovém tvaru. Typy bazénů se liší okrajem ukončovací hrany. V nabídce tak můžete najít bazénovou vanu bez ukončení, ukončenou profilem T, hranu bazénu ukončenou dlažbou z umělého pískovce v barvě bílé nebo žluté, nebo nejdražší a na údržbu složitější přelivnou hranou, takzvaný přelivový bazén.

Bazény hranaté

Naše výroba je zakázková, tudíž můžeme vyrobit bazén dle Vašich požadavků. Jsme schopni vyrobit bazén hranatý, oválný, kruhový, různých barev, rozměrů a hloubek. Bazén dle Vašich požadavků opatříme masážními tryskami, protiproudem, osvětlením nebo zařízením pro slanou vodu.

Slowakiapol

Model Slowakiapool se vyrábí v základním rozměru 3,2×7,7m a hloubce 1,5m. Ideální model pro ty, co hledají možnost relaxace ve vodě. Obloukové schody jsou vybaveny dvěma schody pro sezení a odpočinek. Další nabízený rozměr 3,5×8,5m.

Bohemiapool

Model Slowakiapool se vyrábí v základním rozměru 3,2×7,2m a hloubce 1,5m. Dva schody uvnitř bazénu a dva vně, kombinují maximální prostor pro plavání a pohodlný vstup do bazénu. Další nabízený rozměr 3x6m a 3,5×7,9m.

 

 

 

Pro privátní sféru nejčastěji vyrábíme skimmerové bazény bez ukončení, nebo s profilem T. Skimmerový bazén je oproti přelivovému jednodušší na údržbu a není nutná instalace akumulační nádrže na vodu, která je nutností pro přelivový bazén.

 

 

Skimmerové bazény

 

Bez ukončení

Bezokrajový bazén je vhodný pro jakýkoli typ dřeva nebo dlažby, kterou chcete přesadit přes, nebo k okraj hrany bazénu.

 

Profil T

Díky okraji profilu T vynikne rámování bazénové vany, jak v dlažbě, tak i v dřevěné terase. Výhodou ukončovacího profilu T je funkce vlnolamu, který při zvlnění vodní hladiny zabraňuje přetékání vody z bazénu.

 

Lemová dlažba

Pro milovníky rustikálního vzezření zahrad nabízíme okrajovou bazénovou dlažbu z umělého pískovce. Okrajovou dlažbu nabízíme v barvě bílé a žluté. Po čase bude působit krásným letitým dojmem. Expedujeme ji na paletě a doporučujeme přiobjednání impregnace pro umělý pískovec. V nabídce vedeme pouze okrajové-lemové dílce dlažby pro bazény.

 

 

Přelivové bazény

 

S přelivnou hranou

Přelivové bazény jsou velmi efektní díky hladině vody, která je ve stejné výškové úrovni jako pochůzí plocha terasy. Přelivové bazény jsou oproti běžným skimmerovým bazénům náročnější na údržbu. Pro přelivový bazén je nutná vyrovnávací akumulační nádrž pro odváděnou vodu z přelivové hrany. Díky větší výrobní náročnosti se cena přelivového bazénů blíží dvojnásobku ceny bazénu skimmerového.

 

 

Kromě moderně působících a nejprodávanějších hranatých bazénů máme v programu i bazén s názvem Bohemiapool, který se vyznačuje zaoblenými rohy a románskými schody (dva schody vně a dva uvnitř bazénu). Nabízíme také model Slowakiapool, který má schody přes celou šíři bazénu se dvěma integrovanými sedacími lavicemi. Schody v tomto bazénu zabírají značnou část plochy určené k plavání. 

 

 

Všechny nabízené bazény vyrábíme ve standardním světle modrém provedení z homogenního bezosmózového high-tech polypropylen materiálu síly 6mm s UV stabilizací a ochranou fólií. Bazénovou vanu lze zhotovit i v moderní bílé barvě, kombinaci barev bílé a modré, nebo barvě šedé RAL 7004. Jako příplatková možnost je nabídnout materiál síly 8mm. Materiál je hladký a snadno omyvatelný, odolný vůči většině agresivních látek. Nášlapná plocha schodů je opatřena dezénem proti uklouznutí.

 

 

Tvary schodů

Můžeme nabídnout různé tvary schodů. Schody mají dezénovou-protiskluznou povrchovou úpravu.

 

Sedací lavky

Bazénovou vanu lze v libovolném místě osadit sedací lavkou, která je v hloubce 60cm od okraje bazénu. Nabízíme lavku délky 1,5m nebo lavku přes celou šíři bazénu.

 

 

 

 

Volitelné bazénové příslušenství

 

Dezinfekce

Dezinfekci bazénové vody lze provádět chlórem, nebo elektrolýzou slané vody. K tradičním způsobům patří plovoucí dávkovače pro chlórové tablety. V současné době však zákazníci preferují systémy automatíckých dávkovacích stanic.

Chlórové stanice, které dávkují pouze tekutý chlór, nebo tekutý chlór současně s tekutým pH-.

Solanizační jednotky, které řídí pouze elektrolýzu a solanizační jednotky, které dokáží dávkovat i tekutý pH-.

 

 

Protiproudy

Vychutnejte si osvěžující pocit vodní masážní terapie i ve Vašem bazénu. Protiproud pomůže uvolnit svaly a přinese zasloužený relax. Protiproud k bazénu je také vhodným zařízením pro kondiční plavání. Zefektivní Vaše plavání a napomůže tak posilování Vašich svalů.

Protiproudy jsou velmi elegantní zařízení, která jsou umístěna na stěně Vašeho bazénu. Jejich designové zpracování je natolik precizní, že za žádných okolností nenaruší estetickou stránku Vašeho bazénu. Výhodou protiproudu k bazénu je snadné ovládání.. Regulovat přisávání vzduchu a spínání protiproudu můžete přímo z Vašeho bazénu za pomoci elektropneumatického spínače, který je situován přímo na tělo trysky protiproudu.

Pokud budete mít bazén vybaven také protiproudem, jeho čerpadlo musí být uložené v samostatné šachtě nebo technické šachtě větších rozměrů spolu s filtrací umístěné vždy do jednoho metru od masky protiproudu.

 

Tepelná čerpadla s Invertorem

Nejefektivnějším způsobem, jak ohřát vodu v bazénu, je použití tepelného čerpadla. To během své činnosti získává teplo z okolního vzduchu a předává ho do vody ve Vašem bazénu. Současně je chlad z vody odváděn do okolí. Díky tepelnému čerpadlu si výrazně prodloužíte koupací sezónu. Naše tepelná čerpadla fungují i naopak – v parných letních dnech dokáží vodu také ochladit pro Vaše dokonalé osvěžení.

Regulujte výkon svého čerpadla podle momentální potřeby a neutrácejte tak zbytečně peníze. Oproti klasickému tepelnému čerpadlu máte s naším invertorovým tepelným čerpadlem možnost libovolně si nastavit rychlost vyhřátí bazénu.

 

Možnost volby programu:

ECO - efektivní vyhřátí vody při nižším výkonu a s nízkou spotřebou energie

STANDARD - rychlé vyhřátí při přijatelném výkonu a s odpovídající spotřebou

BOOST - nejrychlejší vyhřátí při vyšším výkonu a s vyšší spotřebou

Nebuďte ničím omezováni a nastavte si čerpadlo na vyšší výkon v době, kdy např. potřebujete bazén rychle vyhřát na party či po chladném období, a pak ho kdykoliv přepněte do úsporného režimu a udržujte stálou teplotu vody pomocí nižšího výkonu a s nižší spotřebou energie

 

Bazénové vysavače

Bazénové vysavače jsou nezbytná pomůcka pro čištění dna vašeho bazénu.

Zatímco nejlevnější ruční bazénové vysavače vystačí majitelům menších bazénů, u větších bazénů se vyplatí investovat do dražších automatických vysavačů s vyšším výkonem.

Dnes si můžete díky neustále se vyvíjejícím technologiím vybírat hned z několika typů – záleží, zda vašim nárokům a představám bude nejlépe vyhovovat vysavač ruční či plně automatický. Nabízíme oba typy. Robotické bazénové vysavače se vyznačují špičkovým výsledkem, a to i u bazénů velkých rozměrů. Skvělého efektu s vlastním přičiněním dosáhnete i za pomoci některého z vysavačů manuálních, které jsou dnes výkonnostně již také na vysoké úrovni.

Reference

Galerie realizacíbazénů a zastřešení

Fotogalerie bazenu a zastřešení
Konfigurace bazénu

Nakonfigurujte si vlastní bazén

Naše výroba je zakázková, tudíž můžeme vyrobit bazén dle Vašich požadavků.

Jsme schopni vyrobit bazén hranatý, oválný, kruhový, různých barev, rozměrů a hloubek.

Spočítejte si cenu
Spočítejte si cenu