Logo vinopol.cz
Zastřešení

Naše nabídka zastřešení

Prodlužte si svou koupací sezónu za pomoci praktického zařízení, které Vám ušetří nejen prostředky na provoz bazénu, ale stejně tak i čas spojený s jeho údržbou. Zastřešení od naší firmy zamezuje konvektivnímu ochlazování vzduchu uvnitř zastřešení a tím značně zvyšuje teplotu vody v bazénu, koupací sezónu tím prodloužíte až o čtyři měsíce, efektivně zamezuje znečištění vody mechanickými nečistotami a chrání bazén před vnějšími škodlivými vlivy.

Víceúhelník

Nejprodávanější model zastřešení. Tento model je možné zhotovit i ve verzi pouze s kolejí na jedné straně.

Obloukové

Cenově nejdostupnější model. Díky svému tvaru konstrukce je praktický v oblastech s vyšší sněhovou pokrývkou.

Vícerádius

Nízké zastřešení s elegantním tvarem.

 

 

Zastřešení nabízíme ve standardní stříbrné elox barvě s komůrkovým polykarbonátem, který funguje jako výborný tepelní izolant. Součástí zastřešení jsou boční posuvné dveře se zámkem a aretací všech segmentů, prodloužení kolejí 2,5m za bazén, pochůzné kolejnice výšky pouhých 16mm. Konstrukci lze za příplatek upravit barvou dle vzorníku RAL technikou komaxit a prosklení zaměnit za 4mm čirý polykarbonát. Model zastřešení víceúhelník je možné zhotovit také pouze s vodící kolejí pouze na jedné straně a to do šířky bazénu 3,98m.

 

Tvary nabízených zastřešení:

 

Obloukové  /  víceúhelník  /  vícerádius  /  Evo  /  oblouk se šikminou

Prosklení konstrukce:

Standardní komůrkový polykarbonát 

Příplatkový čirý polykarbonát 

 

 

Bezpečnostní fólie:

 

Ideální ekonomické řešení celoročního zakrytí bazénu. Plachta je vyrobena z plátna se speciální ochrannou vrstvou. Dodává se v různobarevném provedení.

Bezpečnostní bazénová plachta je konstruována tak, aby ochránila Vás, Vaše děti a domácí mazlíčky před pádem do bazénu po celý rok. Je posouzena z hlediska únosnosti nahodilého břemene, tj. dospělé osoby o hmotnosti 85 kg a rovnoměrného zatížení sněhovou pokrývkou do výše 15 cm. Konstrukční systém s použitím hliníkových trubek o průměru 50 mm a síle stěny 3 mm byl posouzen pro osovou vzdálenost nosné konstrukce 1500 mm pro šířku bazénů 4.0m, 5.0m, 6.0m. Z bezpečnostního hlediska je plachta určena k ochraně před náhlým pádem do bazénu. Není však určena jako pochozí plocha.

Plachta je vyrobena z vysoce kvalitní PVC fólie, pevnost plachty je dosažena použitím vnitřní zpevňující struktury.
Kotví se do podbetonované dlažby. V čelních krátkých stranách má plachta bezpečnostní kotvení, po bočních dlouhých stranách má kotvení, které je určeno k zajištění plachty mimo koupací sezónu, při nepřízni počasí apod.

Plachta se stáčí pomocí ruční stáčecí kliky, po stočení zůstává stočená na okraji bazénu. Roztahuje se pomocí čelního pásu.

 

Solární fólie:

Solární plachta ohřívá vodu, udržuje její teplotu a částečně chrání proti spadu nečistot.

Solární plachta je vyrobena z bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty. Plave na hladině vody bublinkami dolů. Slouží ke zvýšení teploty vody v bazénu.

Přes noc zamezuje teplotním ztrátám, a tím udržuje vodu při stálé teplotě. Dále zabraňuje odpařování chemických prostředků a taktéž spadu nečistot do bazénu.

(Tato fólie není pochozí!)

Reference

Galerie realizacíbazénů a zastřešení

Fotogalerie bazenu a zastřešení
Konfigurace bazénu

Nakonfigurujte si vlastní bazén

Naše výroba je zakázková, tudíž můžeme vyrobit bazén dle Vašich požadavků.

Jsme schopni vyrobit bazén hranatý, oválný, kruhový, různých barev, rozměrů a hloubek.

Spočítejte si cenu
Spočítejte si cenu