Logo vinopol.cz
O nás

Jsme rodinná firma, kterou založil v roce 1990 Jindřich Polášek. Nejprve se pan Polášek zaměřoval na zpracování a výrobu vína se zaměřením na šumivá vína. Zde vznikla sloučením  slov  víno a jména Polášek obchodní značka VINOPOL. Zpracování vína a umístění provozovny ve vinařské oblasti Čejkovice vedlo k založení prodejny s vinařským sortimentem pro vinaře.

V letech 1991 se objevuje na českém trhu specifický materiál polypropylen, z kterého pan Polášek začíná svařovat první produkty z polypropylenu  a to plastové nádrže pro vinařství. S rozvojem a zdokonalováním zpracování tohoto materiálu se zaměřuje i na výrobu speciálních nádrží pro ostatní potravinářský, chemický průmysl a stavebnictví. Současně se stává průkopníkem ve výrobě bazénů z tohoto materiálu.

 

Tváření a zpracování plastů se stalo dominantním zaměřením značky Vinopol.  V současné době je veškerá zakázková výroba z plastu zpracovávána ve vlastním průmyslovém areálu. Stali jsme se přímými dodavateli výrobků pro potravinářské, stavební a chemické společnosti Rakouska, Německa, Švýcarska a samozřejmě České republiky.

Významným produktem naší výroby se stala zakázková výroba bazénů určených pro konečného zákazníka. Od roku 1992 jsme expedovali do zahraničí více než 3000 bazénů. Zakládáme si na dlouholeté praxi zpracování plastů, individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, vysoké kvalitě a dlouholeté tradici. Řada našich spokojených zákazníků, kteří v nás vložili svou důvěru, se k nám po letech vrací i s požadavky na zastřešení bazénů. Proto jsme v rámci zkvalitnění služeb začali nabízet montáž hliníkových zastřešení českého výrobce.

V současné době naše výroba čítá 10 zaměstnanců, čemuž je uzpůsobena i naše výrobní kapacita a nabídková cena produktů.

Nastupující generace chce navázat na dlouholeté zkušenosti, know-how a být nadále nápomocna stávajícím a budoucím zákazníkům z řad privátní i firemní sféry. Stojíme si za kvalitou našich výrobků.

Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přinášíme na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky s důrazem na individuální potřeby každého zákazníka.

 

Lidé

Jedná se o zakázkovou výrobu, tudíž je ke každému výrobku přistupováno s osobní pečlivostí a maximální péčí. Naši pracovníci ke každé zakázce přistupují s maximální pečlivostí a řemeslným umem. Výsledná kontrola kvality a testování výrobků před expedicí zákazníkovi, je samozřejmostí našeho zaběhnutého dlouholetého výrobního procesu.

Materiál

Pro naše výrobky používáme High-Tech Polymer materiál, který v současné době patří mezi absolutní špičku v oboru. Obsahuje UV stabilizátory a je vysoce odolný proti působení UV záření, chlóru a jiných agresivních látek. Jedná se o polypropylenové desky homogenní a lehčené, které jsou vzájemně svářeny natavením. Tento materiál nepodléhá osmóze, je zdravotně nezávadný, udržuje si stále dokonale hladký povrch, což přispívá k snadné údržbě a je vhodný jak do potravinářského, tak i do laboratorního prostředí. O čemž svědčí stále větší poptávka z řad chemických provozů po našich výrobcích.

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie

Reference

Galerie realizacíbazénů a zastřešení

Fotogalerie bazenu a zastřešení
Konfigurace bazénu

Nakonfigurujte si vlastní bazén

Naše výroba je zakázková, tudíž můžeme vyrobit bazén dle Vašich požadavků.

Jsme schopni vyrobit bazén hranatý, oválný, kruhový, různých barev, rozměrů a hloubek.

Spočítejte si cenu
Spočítejte si cenu