Logo vinopol.cz
Skimmerové bazény

Pro privátní sféru nejčastěji vyrábíme skimmerové bazény bez ukončení, nebo s profilem T. Skimmerový bazén je oproti přelivovému jednodušší na údržbu. Technologii bazénu lze umístit do námi nabízené technické šachty, nebo do stávajícího zahradní domku nebo technické místnosti avšak jen za předpokladu, že vzdálenost nepřesáhne 6m od bazénu.

 

Bez ukončení

Bezokrajový bazén je vhodný pro jakýkoli typ dřeva nebo dlažby, kterou chcete přesadit přes, nebo k okraj hrany bazénu.

 

Profil T

Díky okraji profilu T vynikne rámování bazénové vany, jak v dlažbě, tak i v dřevěné terase. Výhodou ukončovacího profilu T je funkce vlnolamu, který při zvlnění vodní hladiny zabraňuje přetékání vody z bazénu.

 

Lemová dlažba

Pro milovníky rustikálního vzezření zahrad nabízíme okrajovou bazénovou dlažbu z umělého pískovce. Okrajovou dlažbu nabízíme v barvě bílé a žluté. Po čase bude působit krásným letitým dojmem. Expedujeme ji na paletě a doporučujeme přiobjednání impregnace pro umělý pískovec. V nabídce vedeme pouze okrajové-lemové dílce dlažby pro bazény.

 

Šachty a technické stěny pro bazénovou technologii

Pro umístění bazénové technologie nabízíme volitelné prvky, jako je technická šachta, která se zpravidla umístí za bazén do země,

nebo technickou stěnu, která se umístí do zahradního domku, nebo technické místnosti. Tyto prvky musí být umístěny do 10 m od bazénové vany.

Technická šachta 1,5x1,0 h1,1m

Technická stěna 1,5x0,8 v1,5m

Spočítejte si cenu